top of page
20230102_175408.jpg

O nas

 

"Wybierz pracę którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu"

                                                    - Konfucjusz 

A co gdybyś mógł równocześnie: zarabiać, spełniając swoje marzenia, dzielić się z innymi cudami, których doświadczyłeś i przy tym wszystkim pomagać ludziom, których podziwiasz i szanujesz?

Czy wiesz, że w 2022 roku najniższe wynagrodzenie na Sri Lance wynosiło równowartość 174 zł a ponad połowa mieszkańców tej rajskiej wyspy nadal żyje poniżej granicy ubóstwa?

Ponad 80% noclegów, które oferujemy, to lokale prywatne, należące do rdzennych mieszkańców Sri Lanki. 100% kierowców pełniących funkcje Twojego concierge, to ambitni, młodzi Lankijczycy. Ponad 95% tego co zainwestujesz w przygodę marzeń, zostaje na Sri Lance, by podnosić komfort życia tych otwartych, łagodnych, cudownych ludzi, których bezprecedensowa gościnność tak nas urzekła.

Przedstawiam Ci DREAMLANKĘ -  Wyspę szafirów, herbaty, słoni, dziewiczej dżungli, reliktów prastarych cywilizacji, rajskich plaż i wodospadów. Pokażę Ci Perłę Oceanu Indyjskiego od strony, jakiej nie zobaczysz z żadnym biurem podróży. Masz na to moje słowo!

Piotr
20230119_001716.jpg
20230107_172032.jpg

Mam na imię Piotr. Z wykształcenia i zawodu jestem psychologiem, trenerem warsztatów biznesowych i rekruterem. Od 2010 roku zarządzam własną firmą świadczącą usługi premium z zakresu HR. Możesz łatwo sprawdzić moją tożsamość, wpisując w wyszukiwarkę "Piotr Drozdowski Business Partners".

 

Wraz z żoną Anną mieszkamy w uroczym domku z bali pod samiuśką Babią Górą, otoczeni przez zgraję zwierząt (pies, 7 kotów, 6 gekonów, 6 rybek).

Z pasji - jestem podróżnikiem. Wyprawa na Sri Lankę była prezentem ślubnym dla mojej Ani. Zorganizowałem ją sam w 7 dni, planując każdy z 20 dni pobytu a następnie realizując plan w 120%. W ojczyźnie słoni i herbaty cejlońskiej spędziliśmy nasz miodowy miesiąc. Sri Lanka - dokumentnie, absolutnie, permanentnie - skradła nasze serca. Ze Sri Lanki przywieźliśmy też najpiękniejszą pamiątkę, która w październiku tego roku po raz pierwszy otworzy oczka, a za kolejny rok powie do mnie "tato"!

Podczas podróży po wyspie Cejlon spotkaliśmy Gayana "Kevina" Aluthgedara, który był naszym kierowcą na trasie Sigirija - Kandy. Jego otwartość, zaangażowanie i ambicja sprawiły, że kiedy tylko w mojej głowie zaświtała myśl o pokazaniu Sri lanki, tej prawdziwej, dzikiej, olśniewającej, nieskalanej ręką cywilizacji wyspy moim rodakom, od razu pomyślałem o Kevinie. ​

Kevin
20230106_141003.jpg

Nazywam się Gayan Keerthi Aluthgedara, dla przyjaciół "Kevin". Jestem Lankijczykiem. Wraz z żoną Maheshą i małą córeczką mieszkam w niedużej miejscowości Diyabeduma niedaleko Polonnaruwy. Mówię bardzo dobrze po angielsku - studiowałem w tym języku i aktualnie, od 2011, uczę angielskiego w szkole. Przez pięć lat służyłem w siłach powietrznych Sri Lanki. Od 2018 roku pracuję także jako licencjonowany przewodnik wycieczek po wyspie Cejlon.

Sri Lanka jest cudownym krajem, krajem dziewiczej przyrody i przyjaznych ludzi, w większości, tak jak ja, wyznawców Buddyzmu. Krajem na wielu płaszczyznach nieskażonym cywilizacją, przez co wyjątkowo atrakcyjnym dla wielu zmęczonych pędzącą kulturą zachodu przybyszów.

Poza przysłowiowymi "must seen" Cejlonu, jak Sigirija, Polonnaruwa, Kandy, Ella czy Mirissa, zabiorę Cię w miejsca, których nie oferuje żadne biuro podróży. W miejsca, których nie ma na mapie atrakcji turystycznych, jak dziewicze zakątki lasów deszczowych, czy najpiękniejsze wodospady. Wspólnie z Piotrem zaprojektujemy dla Ciebie przygodę marzeń!

IMG-5706.jpg
bottom of page