top of page

Przygoda szyta na miarę

Ja planuję, Ty jedziesz

20230107_132621.jpg

Jeśli chcesz przeżyć przygodę według własnych reguł,

nie zaś programu narzuconego przez biuro podróży -

jesteś we właściwym miejscu! 

Krok po kroku, jak to wszystko wygląda:

  1. Wchodzisz w formularz kontaktowy i wysyłasz do mnie zapytanie odnośnie wycieczki (ewentualnie piszesz przez whatsapp). Preferuję pierwszy kontakt w formie pisemnej, ponieważ nie zawsze mogę rozmawiać.​ 

  2. Odpisuję, proponując dogodny termin na rozmowę telefoniczną. Od razu wysyłam Ci też zestaw pytań. 

  3. Podczas rozmowy telefonicznej omawiamy szczegóły i wtedy otrzymujesz ode mnie odpowiedź, na kiedy oferta będzie gotowa (zwykle, w zależności od Twoich wymagań i mojego obłożenia pracą, potrzebuję na to 1 do 2 tygodni).

  4. W ustalonym czasie wysyłam Ci ofertę, zawierającą wszystkie umówione wcześniej detale oraz wycenę. Ile to może kosztować? Wszystko zależy od Twoich wytycznych. Jestem w stanie zaplanować dla Ciebie wycieczkę niskobudżetową od kwoty minimalnej ok 90 zł za osobę dziennie. Górna granica nie istnieje, ponieważ na tej rajskiej wyspie znajdują się także hotele i prywatne wille dla miliarderów, w których jedna noc w przeliczeniu na złotówki kosztuje ponad 10.000 zł.

  5. Jeśli zaakceptujesz przygotowaną ofertę, od tego momentu możesz liczyć na moją asystę przy wyrobieniu wizy, rezerwacji lotów, wyszukaniu ubezpieczenia i innych szczegółów związanych z podróżą (uwaga - nie robię tego ZA Ciebie, moją rolą jest służyć Ci pomocą w przejściu przez cały proces przygotowania wyprawy, bazując na własnej wiedzy i  doświadczeniu). Od momentu Twojego wylądowania na Sri Lance, opiekę nad Tobą przejmuje Kevin (ze mną w tym czasie, w razie potrzeby, możesz kontaktować się przez whatsapp).

  6. Po przybyciu na Sri Lankę, na lotnisku odbiera Cię Twój osobisty concierge. Pomaga Ci kupić lokalną kartę sim, wymienić walutę w kantorze, przenieść bagaże i o co tylko jeszcze go poprosisz.

  7. Udajesz się do pierwszego punktu na trasie Twojej wycieczki. Dopiero w tej chwili rozliczasz się ze swoim concierge, płacąc mu z góry ustaloną wcześniej kwotę za pierwszy etap wyprawy. Od tego momentu to on w Twoim imieniu załatwia wszystkie sprawy, które zakontraktowaliśmy w ofercie. Jeśli nie podoba Ci się pokój - negocjuje jego zmianę. Jeśli potrzebujesz ekstra atrakcji, szuka ich dla Ciebie. Wszystko w ustalonej wcześniej cenie. W każdym z obiektów noclegowych mamy indywidualnie ustalane ceny, inne niż w internetowych wyszukiwarkach. Różnica między ceną podawaną oficjalnie przez obiekt a wynegocjowaną przez nas stanowi zapłatę za nocleg i dodatkowe usługi Twojego concierge, który w tym czasie jest do Twojej pełnej dyspozycji 24/7. 

  8. Na początku każdego kolejnego etapu wycieczki, regulujesz z góry ustaloną wcześniej opłatę.

  9. Ostatniego dnia wycieczki Twój concierge pyta Cię, czy jesteś usatysfakcjonowany z wycieczki. To jest etap, podczas którego rozliczasz się ze mną z prowizji za organizację. Jeśli Twoja satysfakcja jest pełna, wpłacasz mu ostatnią ustaloną wcześniej transzę, jeśli nie - pomniejszasz moje wynagrodzenie według własnego uznania i poczucia sprawiedliwości. Więcej na ten temat w sekcji gwarancja satysfakcji

Podsumowując:

Otrzymujesz usługę rozpisaną specjalnie dla Ciebie.

Przed wylądowaniem na Sri Lance za wycieczkę nie płacisz ani grosza.

Za moją usługę, polegającą na zorganizowaniu Twojego wyjazdu, zapłacisz wyłącznie, jeśli ostatniego dnia wycieczki uznasz, że wywiązałem się z zadania, w dodatku tylko tyle, na ile Twoim zdaniem zasłużyłem! Jeśli cokolwiek pójdzie nie tak, sam zadecydujesz, o ile obciąć moje wynagrodzenie. Więcej na ten temat w sekcji gwarancja satysfakcji.                                  

W cenie wycieczki otrzymujesz usługę Twojego prywatnego anglojęzycznego concierge, który nie tylko zawiezie Cię dokąd zechcesz, ale też oprowadzi po wszystkich atrakcjach (posiada licencję przewodnika) i załatwi w Twoim imieniu każdą sprawą, łącznie z negocjowaniem cen pamiątek. Jeśli słabo znasz angielski, piszesz do mnie przez whatsapp, a ja w Twoim imieniu przekazują prośbę Twojemu concierge. Wszystko to za cenę niższą, niż gdybyś chciał wynająć auto z wypożyczalni.

 

Od momentu Twojej decyzji o skorzystaniu z usług Dreamlanki możesz liczyć na indywidualne doradztwo moje i Kevina (osobiście pomagam Ci znaleźć najtańszy lot, ubezpieczenie podróżne, załatwić formalności związane z wizą itp.)

Wszystkie rekomendowane przez nas lokale zostały OSOBIŚCIE odwiedzone przeze mnie lub Kevina, ich standard został zweryfikowany nie tylko na podstawie zdjęć i opinii Internetu. Mamy na to dowody! 

Spersonalizowane wczasy, prywatny concierge... brzmi jak szatańsko droga usługa premium, prawda? W zależności od wymaganego zakresu i standardu, jestem w stanie zorganizować dla Ciebie tę wycieczkę od kwoty ok. 90 zł za osobę za dzień. Napisz i sam sprawdź.

bottom of page