top of page

Co mówią o nas klienci

Magdalena / Polska

image2.jpeg

Spędziliśmy kilkanaście dni na Sri Lance. To była piękna wyprawa i świetnie wykorzystany czas - głównie za sprawą #DREAMLANKA, która nam zorganizowała pobyt. Plan wyprawy ustalony w Polsce z Piotrem, zrealizowany na miejscu przez Kevina i Jayasana. Wszystko zgodnie z ustaleniami, punktualnie, komfortowo, bezproblemowo, czasem nadprogramowo.

Generalnie SUPER!!!

#DREAMLANKA w uzgodnieniu z nami zaproponowała trasę zwiedzania (ciekawe i piękne miejsca), zorganizowała czyste i pachnące auto z sympatycznymi kierowcą i przewodnikiem, hotele po drodze oraz ostatnią willę na pobyt + służyła podpowiedziami ;-) Kierowca Jayasana i przewodnik Kevin to bardzo sympatyczni Lankijczycy, chętni do pomocy, do opowieści o swoim kraju, chcący wiele nam pokazać. A jednocześnie umiejący się dostosować - np. nie chcieliśmy jeść w restauracjach dla turystów, więc wyszukiwali nam naprawdę lokalne lokalne miejsca.

 Podróżowanie z prywatnym przewodnikiem to świetny pomysł - pomiędzy dużą grupą z biura podróży a organizowaniem sobie wszystkiego samodzielnie. Jesteśmy sami i mamy wszystko ogarnięte i dopięte na ostatni guzik - świetnie!

Reasumując #DREAMLANKA: zaplanowała, zorganizowała, wykonała SUPER ROBOTĘ zostawiając nas ze wspaniałymi wspomnieniami!!!!!

Serdecznie polecamy!!!

bottom of page